Zamiast morza aquapark w Jarosławcu

Morze stanowi największą atrakcję miejscowości znajdujących się tuż przy jego brzegu. Niestety Bałtyk nie należy do najczystszych zbiorników wodnych, co musi przyznać każdy kto był nad nim chociaż jeden raz. Niektóre osoby nie potrafią przełamać się i wejść do niego, aby popływać. Inne boją się utonięcia w morskich falach. Szczęśliwie w Jarosławcu znajduje się aquapark, który zadowoli nawet najwybredniejszą klientelę.

Nie każdy lubi pływać w morzu. Woda jest zanieczyszczona, fale silne, a słony smak sprawia, że niektórzy mają odruch wymiotny. Trudno jednak uniknąć kontaktu z pływaniem, gdy znajdujemy się tuz przy Bałtyku. Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z kompleksu AQUAPARK Panorama Morska. Turysta będzie zachwycony tym największym i najnowocześniejszym w Polsce kompleksem basenów rekreacyjnych zewnętrznych. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, a lustro wody ma powierzchnię niemal półtora kilometra kwadratowego. Dodatkową zaletą w porównaniu do kąpieli w Bałtyku jest to, że jest tu podgrzewana woda. Jedną z najciekawszych atrakcji kompleksu jest basen ze sztuczną falą i licznymi gejzerami. Ponadto w kompleksie można zobaczyć rwącą rzekę oraz zanurzyć się w romantycznej grocie z wodospadami. Do dyspozycji klientów jest również wielofunkcyjny basen oraz 1000 leżaków basenowych. Już sama ich liczba sprawia, że tutejszy Aquapark może śmiało konkurować z najlepszymi zagranicznymi kurortami wakacyjnymi. Przyjeżdżając z rodziną warto mieć na uwadze również to, że kompleks wodny jest doskonale przygotowany pod względem dzieci. Zapewni on wspaniałą frajdę przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Oczywiście po kąpieli warto przejść się nad Bałtyk, aby zobaczyć zachód słońca nad morzem. Baza noclegowa () w miejscowości sprzyja zarówno spacerowaniu nadmorską plażą, jak i kąpieli w specjalnie urządzonym do tego celu miejscu.

Widok przypływających i odpływających fal doskonale koi zmysły oraz pozwala na przeżycie niezwykle wyjątkowych doznań. Niestety kąpiel w morzu nie dla wszystkich stanowi frajdę. Aby nie rezygnować z pływania i możliwości pluskania się w wodzie wybudowano w Jarosławcu specjalny kompleks wodny, który obecnie jest jednym z najnowocześniejszych miejsc w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *